دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / آخرین قیمت چرم مصنوعی اشبالت ارزان

آخرین قیمت چرم مصنوعی اشبالت ارزان

قیمت چرم مصنوعی اشبالت ارزان نسبت به قیمت چرم اشبالت طبیعی ارزان بسیار ارزان تر می باشد و محصولی می باشد که از نوع چرم گاوی پرز دار می باشد و در سطح بازار عرضه می گردد و دارای انواع طرح ها و رنگ بندی های متنوع و شیک می باشد.

آخرین قیمت چرم مصنوعی اشبالت ارزان

چرم مصنوعی اشبالت چگونه چرمی است؟

چرم مصنوعی اشبالت چگونه چرمی است؟

چرم مصنوعی اشبالت دارای قسمت هایی می باشد که مهمترین قسمت آن محل رویش مو می باشد ، قشمت دیگر چرم را می توان در پایین تر از محل رویش مو باشد که به آن topgrainمی گویند ، قسمت دیگر چرم اشبالت قسمت تحتانی آن می باشد که به آن جیر می گویند و یکی از مشخصات و ویژگی های اصلی چرم اشبالت می توان حالت پرزدار آن را نام ببریم.

اشبالت محصولی می باشد که ضخامت بسیار بالایی دارد که در فرایند دباغی نیز جلوه ای زیبا نیز به آن اضافه شده است.

این محصول در دو نوع طبیعی و مصنوعی تولید می شود.

چرم اشبالت مصنوعی محصولی می باشد که برای دور دوزی محصولات تولیدی چون کیف و کفش کاربرد دارد و همچنین می توان گاربرد آنرا در کارهای هنری و دستی در رنگ های متفاوت مشاهده کردو بهره برد.

امروزه در هنر چرم دوزی می توان با استفاده از پارچه اشبالت مصنوعی برای مقاوم کردن سطح های داخلی کار خود به کار ببریم.

ویژگی های اشبالت مصنوعی عبارت هستند از : پرزهای کوتاه و مخملی دارا می باشد ، دارای مدل های ساده با رنگ های متفاوت و دارای دو لایه آستر می باشد.

سطح رویی این محصول مانند محصول دیگر آن چرم اشبالت طبیعی دارای پرز کوتاه بوده و می توان به شکل چرم اشبالت مصنوعی دورو در رنگ های متنوع به بازار عرضه کنیم، برای تشخیص چرم اشبالت مصنوعی از چرم اشبالت طبیعی راه های گوناگونی وجود دارد از جمله :بوی چرم مصنوعی و ظاهر چرم مصنوعی و چرم مصنوعی دارای طول و عرض یکسان می باشد و مهمترین عامل که می توان آنرا از چرم اشبالت طبیعی تشخیص دهیم قیمت آن می باشد که قیمت آن بسیار کمتر از چرم اشبالت مصنوعی می باشد.

چرم اشبالت مصنوعی طی مراحلی تولید می شود که این مراحل عبارت هستند از :یک : خیساندن و شست شو : در این مرحله در مدت زمان بیست و چهار ساعت پوست خام حیوانات کشته شده را در حوضچه های پر از پره می باشد شست شو می دهیم ، دو: آهک دهی: این مرحله باعث می شود که ریشه ی مو سست شود و سطح پوست شفاف گردد و همچنین PHپوست را افزایش می دهد ، سوم : لش زدایی : این مرحله برای حذف و ازبین بردن تمامی بافت های غیر ضروری پوست می باشد ، چهارم :موگیری :در این مرحله نیز پس از مرحله لش زدایی موی پوست حیوانات کشته شده گرفته می شود که اگر پوست حیوانات سنگین چون گاو و…. باشد باید همراه تجزیه ی ساختار مو انجام گیرد ، پنجم : آهک گیری و آنزیم دهی :پوست پس از چندین ساعت آهک اضافی را از پوست خارج می کند و PHرا تنظیم می کند ، ششم :دباغی کروم :روش های زیادی برای دباغی پوست جانواران کشته شده وجود دارد ازجمله گیاهی ، دباغی با زاج سفید ، دباغی نیم زاجی ، دباغی  با مواد روغنی و  دباغی با سولفات ، در دباغی کروم از اسید فرمیک و کربنات سدیم و نمک مورد استفاده قرار گرفته می شود ، هفتم : سمباده زنی : لایه پوستی جدا می شود و از مراحل آماده سازی گذرانده و وارد دستگاه سمباده زنی می شود ، که پس از سمباده زنی که مرحله ی آخر می باشد چرم مصنوعی اشبالت تولید می شود.

چرم اشبالت مصنوعی از نظر قیمت خیلی ارزانتر از چرم اشبالت طبیعی می باشد به همین علت فروش چرم مصنوعی ارزان در بازار رونق پیدا کرد.

موارد استفاده از چرم مصنوعی اشبالت

موارد استفاده از چرم مصنوعی اشبالت

کاربرد های فراوانی در زمینه تولید و تهیه کیف و کفش ست زنانه و ست مردانه و کیف پول و کیف دوشی و دستی و اکسسورهای رومیزی می باشد.

چرم اشبالت آستری در جهت تولید آستری در کفش کاربرد دارد ، چرم اشبالت گاوی هم در تولید کیف های دخترانه و فانتزی نیز برای اکسسورهای چرمی و رویه کفش کاربرد دارد ، که به علت مخملی بودن آن طرفداران بسیار زیادی دارا می باشدو به همین علت در رنگ های متفاوت تولید می شود و همچنین  در صنعت نیز برای تمیز کردن و صقیل دادن تیغه های ماشین آلات صنعتی کاربرد دارد.

چرم اشبالت مصنوعی انواع متفاوتی دارد که عبارت هستند از : چرم اشبالت طرح دار مصنوعی و چرم مصنوعی ساده و چرم مصنوعی اشبالت خودرویی و چرم مصنوعی اکلیلی  و …..

چرم مصنوعی اشبالت محصولی می باشد که از لحاظ کیفیت درجه های متفاوتی دارد و برای تولید محصولات زیادی که مورد نیاز مردم می باشد کاربرد دارد از جمله تولید محصولات فانتزی و دست دوز مانند : کیف و وفش و کیف پول و ….

عوامی که در قیمت چرم مصنوعی اشبالت تأثیرگذار است:

عوامی که در قیمت چرم مصنوعی اشبالت تأثیرگذار است:

عوامل فراوانی می باشند که بر قیمت چرم مصنوعی اشبالت تاثیر می گذارند که مهمترین آنها ؛کیفیت آنها می باشد که نقش بسزایی در خروجی محصول تولیدی دارد و باعث می شود که محصول به سه دسته ی درجه یک ، درجه دو و درجه سه تقسیم بندی شوند و با داشتن کیفیت بالای این محصول مقاومتش بیشتر می شود و تولید آن به آسانی رخ می دهد و قیمت این محصول بالا می رود و یکی دیگر از عامل های موثر واسطه ها می باشند که باعث شده اند قیمت محصولات چرم اشبالت مصنوعی  با قیمت بالایی فروخته شوند پس بهتر می باشد که واسطه ها را حذف کنیم و به صورت مستقیم از مراکز تولیدی و فروشندگان این محصول خریداری کنیم تا هم قیمت چرم اشبالت مصنوعی پایین بیاید و با کیفیت بالاتر و سریعتر در اختیار مردم قرار گیرد و مورد استفاده واقع شود.

لیست قیمت چرم مصنوعی اشبالت ارزان در تهران

لیست قیمت چرم مصنوعی اشبالت ارزان در تهران

ملاک خرید و قیمت چرم مصنوعی چرم اشبالت ارزان همواره کیفیت آن می باشد که متناسب با آن قیمت آن برای هر یک از محصولات آن متفاوت می باشد که اگر کیفیت محصول بالا باشد قیمت آن نیز بالا می رود به همین دلیل در عوض آن کاربرد آن از بقیه محصولات بیشتر می باشد و همچنین دارای مقاومت بالاتری می باشد ، مردم می توانند چرم اشبالت مصنوعی را هم به صورت مستقیم و هم به صورت غیر مستقیم با قیمت مناسب خریداری کنند که قیمت آن از قیمت چرم اشبالت طبیعی بسیار ارزان تر می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده چرم مصنوعی اشبالت با کیفیت درجه یک

چرم های اشبالت یکی از زیبا ترین انواع چرم ها هستند و همین ظاهر زیبای آن ها باعث شده است که این محصول از محبوبیت خاصی برخودار باشد. یکی از مشخصات بارز این نوع چر

پاسخی بگذارید