مجموعه دنا چرم شما را به خرید بهترین محصولات چرم طبیعی و مصنوعی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش عمده چرم فانتزی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

5 توصیه برای نگهداری بهتر از چرم درجه یکراهنمای جامع فروش چرم فانتزی

چرم فانتزی درجه یک محصولی است که در انواع چرم مصنوعی و طبیعی تولید و طراحی می شود، قیمت این محصول در نوع با کیفیت آن کمی بالا است. به همین علت سفارش فله ای و عمده از این محصول می تواند مقرون به صرفه ترین روش خرید تولیدات چرمی باشد. سفارشات عمده این محصول از کارگاه های سنتی و کارخانه های صنعتی تولید محصولات چرمی، برای فروشندگان و شاغلان در این صنعت بهترین کار است.

سفارش عمده چرم فانتزی درجه یک

۵ توصیه برای نگهداری بهتر از چرم درجه یک

5 توصیه برای نگهداری بهتر از چرم درجه یک

۱٫اگر چیزی روي محصولات چرمی ريخته که به سهولت خشک و پاک نمي‌شود، با کف صابون و يک اسفنج، به نرمی روي چرم بکشيد و کثیفی را پاک کنيد و سپس با يک پارچه خشک، چرم را خشک کنيد. اگر کثیفی روي چرم ایجاد شده که عمیق است و به راحتی پاک نمی شود، تلاش نکنيد به هر طریقی شده آن را از بين ببريد چون این احتمال است به خود چرم آسيب بزنيد و موجب سوراخ شدن و غیر قابل جبران شدن آسیب وارده به آن شوید.

هميشه گردو غبار روی چرم را چرم را خوب بزدایید. اگر جرم و خاک و چربی روي چرم بماند، بعد از گذشت مدتی آن را خراب مي‌کند.

۲٫به فاصله گذشت چند ماه، لوازم چرمي خود را با واکس مخصوص چرم چرب کنيد. واکس چرم یک ماده خاص است که براي نگهداری و ماندگاری بیشتر محصول ساخته شده. اکثرا این محصول را مي‌توانيم از فروشگاه‌هاي محصول‌هاي چرمي تهيه کنيد. واکس های معمولي در طولانی مدت موجب ساییده شدن سطح چرم مي‌شود.

۳٫نگهداری چرم در محیطی با رطوبت زياد موجب کپک زدگی چرم می شود به همین منظور نباید چرم را در مکانی که بسيار مرطوب است نگهداري کنیم. به هیچ عنوان هم نباید این محصولات را را در لفافی از جنس پلاستيک نگه داری کنیم چون اين کار موجب مي‌شود که رطوبت موجود در تولیدات چرمي باقی بماند.
۴٫بعد از واکس زدن به چرم بهترین کار نگهداری آن در محیطی در بسته است، زیرا چرم بعد از واکس زدن تا زمانی که واکس به طور کامل به عمق آن نفوذ نکرده آسیب پذیر است و باید ساعاتی را در محیطی در بسته بدون نفوذ نور و آفتاب و هوا گرد و خاک نگهداری شود تا تغییر رنگ ندهد.

۵٫اگر براي زمان طولانی نمي‌خواهيد از لوازم و لباس‌هاي چرمي خود کاربرد و استفاده ای داشته باشید ، درون آن را با چند روزنامه پر کنيد تا ظاهر و شکل آن صدمه نبيند. لباس‌ها را نيز به صورت خوابيده داخل نگهداری کنید  یعنی هیچ تایی نخورده باشد.

راهنمای جامع فروش چرم فانتزی

راهنمای جامع فروش چرم فانتزی

تولید عمده چرم فانتزی و خرید چرم درجه یک فانتزی نیاز مند توجه به نکاتی است که این نکات در انواع چرم طبیعی و مصنوعی متفاوت است. مثلا در چرم طبیعی خطوط غیر هم شکل در سطح چرم، بوی چرم، ضخامت چرم و رنگ چرم قابل توجه است. ولی در چرم های مصنوعی فانتزی مقاومت چرم و تنوع طرح آن بیشتر مورد توجه قرار میگیرد.

محمد حسن پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دنا چرم شما را به خرید بهترین محصولات چرم طبیعی و مصنوعی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید