دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / فروش ویژه بهترین چرم مصنوعی لمه اکلیلی

فروش ویژه بهترین چرم مصنوعی لمه اکلیلی

چرم مصنوعی لمه اکلیلی در مراکز فروش ویژه بهترین چرم های مصنوعی موجود در بازار، با نازلترین قیمت ممکن به دست تمامی تولیدی های اکسسوری چرم می رسد.
تنوع زیاد طرح ها و رنگبندی های چرم مصنوعی در برابر قیمت ارزان این محصول؛ سبب استفاده روز افزون آن در تولید بسیاری از اکسسوری های چرم شده است.
آیا می دانید که یکی از پرفروش ترین چرم های مصنوعی موجود در بازار، چرم مصنوعی لمه اکلیلی است؟

در ادامه می خواهیم شما را کمی بیشتر را بهترین چرم مصنوعی لمه یا چرم مصنوعی اکلیلی آشنا کنیم.

چرم مصنوعی لمه اکلیلی

چرم مصنوعی لمه اکلیلی

  • در ابتدا باید گفت که در کارخانجات تولیدی چرم مصنوعی، این محصول در انواع ساده، طرح دار، بافت دار و یا لمه اکلیلی و غیره تولید و در رنگ بندی گوناگونی به فروش می رسد.
  • رنگ های چرم مصنوعی، عمدتا به دو گونه مات و یا براق و اکلیلی ساخته می شوند که در این میان چرم مصنوعی اکلیکی یا لمه براق، از پرکاربردترین چرم های مصنوعی در حوزه کیف، کفش و غیره می باشد.
  • چرم مصنوعی لمه اکلیلی طلایی، از طرح های پرفروش این محصول است که عمدتا در تولید اکسسوری های چرم مانند رومیزی، کیف پول و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.
  • البته ناگفته نماند که چرم مصنوعی لمه نقره ای و یا مسی از دیگر رنگبندی های این طرح از چرم مصنوعی می باشد.

چرم مصنوعی لمه اکلیلی

فروش بهترین چرم مصنوعی لمه

فروش بهترین چرم مصنوعی لمه یا چرم مصنوعی اکلیلی با قیمت مناسب، تنها از طریق نمایندگی های فروش مستقیم چرم مصنوعی امکان پذیر بوده است.
چرا که عمدتا سایر فروشندگان چرم مصنوعی، واسطه های زیادی را درگیر خرید و فروش این محصول کرده و گاها قیمت چرم مصنوعی را بیشتر از قیمت واقعی آن تعیین می کنند.
مرکز فروش ویژه چرم مصنوعی، بهترین چرم مصنوعی لمه اکلیلی به عنوان پرطرفدارترین طرح چرم مصنوعی را با قیمت واقعی و بدون هیچ واسطه ای به عرضه می رساند.

فروش چرم مصنوعی

فروش چرم مصنوعی

ارایه مشاوره، خدمات قبل و پس از فروش و همچنین کار کردن در سطح کشور در حجم عمده با قیمت پایه (در زمینه تمامی چرم های مصنوعی از جمله فروش چرم مصنوعی اکلیلی) جزئی از فعالیت این مرکز است.

چرم مصنوعی لمه اکلیلی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت هر متر چرم مصنوعی در بازار ایران

قیمت هر متر چرم مصنوعی در بازار ایران می تواند وابسته به جنس آن و همچنین وارداتی یا تولید داخل بودن محصول می تواند در رنج های متفاوتی عرضه گردد.از طرفی معمولاً