دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / قیمت هر متر چرم مصنوعی در بازار ایران

قیمت هر متر چرم مصنوعی در بازار ایران

قیمت هر متر چرم مصنوعی در بازار ایران می تواند وابسته به جنس آن و همچنین وارداتی یا تولید داخل بودن محصول می تواند در رنج های متفاوتی عرضه گردد.

از طرفی معمولاً شرکت های تولید کننده محصولات خود را در قالب چرم های مصنوعی با طرح های گوناگون عرضه می کنند که این خود می‌تواند تاثیر مستقیمی در قیمت محصول داشته باشد.

قیمت هر متر چرم مصنوعی در بازار ایران

آیا می دانید به چه چرمی، چرم مصنوعی گفته می شود؟

آیا می دانید به چه چرمی، چرم مصنوعی گفته می شود؟چرم طبیعی معمولاً با استفاده از پوست حیوانات حلال گوشت به دست می آید، اما چرم مصنوعی را میتوان با استفاده از مواد مختلفی تولید نمود.

شرکت های تولید کننده انواع مختلف چرم مصنوعی معمولاً با استفاده از مواد گوناگونی مانند الیاف، پلاستیک و بسیاری دیگر از مواد اولیه دیگر اقدام به تولید چرم مصنوعی در کیفیت ها و طرح ها گوناگون می کنند.

چرم های طبیعی به دلیل آن که از پوست حیوانات متفاوت به دست می‌آیند قابلیت شکل دهی و فرم دهی زیادی ندارند.

از این رو استفاده از چرم مصنوعی می تواند به عنوان یک جایگزین مناسب در صنایع تولید انواع گوناگون محصولات مانند صنایع مبل سازی، کیف و کفش، لباس و بسیاری دیگر از مصارف دیگر به حساب بیاید.

البته باید گفت شرکت های متفاوت تولیدکننده معمولاً با استفاده از مواد اولیه گوناگونی تلاش می‌کنند تا چرم‌های محصولی با کیفیتی را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهند.

به همین دلیل می‌توان گفت دوام چرم مصنوعی می‌تواند مانند چرم طبیعی در حد قابل توجهی باشد و نیازهای بسیاری از صنایع مختلف را به بهترین شکل ممکن تامین نماید.

نکته حائز اهمیت دیگری که در افزایش استفاده از انواع گوناگون چرم مصنوعی تاثیر مستقیمی داشته است، تولید این محصولات در رنگ های متفاوت به حساب می آید.

شرکت های تولید کننده معمولاً با استفاده از رنگهای مختلف در فرآیند تولید این محصولات این امکان را به وجود می‌آورند که بتوان به چرم‌های مصنوعی در رنگ های گوناگونی دسترسی داشت.

باید یادآور شد که چرم های طبیعی به دلیل آن که رنگ پذیری چندانی ندارد معمولاً در چند رنگ اصلی در اختیار مصرف کنندگان خود قرار می‌گیرند، اما چرم های مصنوعی به دلیل آن که قابلیت استفاده از مواد اولیه گوناگون در فرایند تولید آنها میسر است می توانند در رنگهای بسیار متنوع تری در اختیار مصرف کنندگان گوناگون مانند صاحبان صنایع مبل سازی و کیف و کفش قرار بگیرد.

دو نوع از معروف ترین چرم مصنوعی

دو نوع از معروف ترین چرم مصنوعیانواع چرم مصنوعی وابسته کاربرد آنها در صنایع مختلف و همچنین طرح های گوناگونی که بر روی آنها انجام گرفته است تقسیم بندی می گردند.

در میان انواع گوناگون چرم های مصنوعی می توان به تقسیم بندی های مانند موارد زیر اشاره نمود.

چرم مصنوعی فول گرین: این محصول به عنوان یکی از پر کاربرد ترین و قدیمی ترین انواع گوناگون چرم‌مصنوعی به حساب می آید،  چرا که استفاده از مواد اولیه خاص در فرآیند تولید آن امکان استفاده از این محصول در صنایع بسیاری مانند صنایع کیف و کفش، مبلمان و اثاثیه های مختلف خانگی را فراهم کرده است.

چرم نیوک: این نوع از چرم مصنوعی به دلیل داشتن ظاهری شبیه به مخمل در بسیاری از صنایع مختلف کاربرد فراوانی دارد.

البته بعضی از شرکت‌ها با انجام پرداخت های مختلف در دو طرف آن امکان استفاده از آن را در صنایع گوناگون مانند دکوراسیون منزل و تولید صنایع دستی را نیز به وجود می آورند

باید یادآور شد که شرکت های تولید کننده محصولات خود را در تقسیم بندی بسیار متنوع دیگری نیز تولید می کند تا امکان استفاده از آن در صنایع بسیار گوناگونی فراهم شود. از این رو مصرف کنندگان محصولات می توانند به راحتی انواع مختلف چرم مصنوعی را در صنعت مد نظر خود به کار بگیرند.

نحوه تشخیص چرم مصنوعی مرغوب

نحوه تشخیص چرم مصنوعی مرغوبچرم مصنوعی ایران را می توان به عنوان یکی از موفق ترین محصولات تولید شده در این عرصه به حساب آورد چرا کیفیت بسیار بالای آن به همراه قیمت مناسب دلیلی بر آن شده است که همه ساله حجم قابل توجهی از انواع گوناگون چرم مصنوعی تولید شده در داخل کشور برای مصارف داخلی و صادرات مورد استفاده قرار بگیرد.

البته باید گفت برای تشخیص چرم مصنوعی مرغوب نیاز به انجام آزمایشهای تخصصی در آزمایشگاه‌های مجهز می باشد.

اما بسیاری از استفاده‌کنندگان وابسته به تجاربی که از استفاده این محصول در سال های گذشته به دست آورده اند می توانند به صورت تجربی نیز محصول باکیفیت را از سایر محصول های عرضه شده تشخیص بدهند.

اما در کل می توان گفت بسیاری از استفاده کنندگان برای دسترسی به محصول با کیفیت و مرغوب تلاش می‌کنند تا محصول خود را از طریق عرضه کننده معتبری تهیه نمایند تابه این وابسته بتوانند به محصول بسیار با کیفیتی دسترسی داشته باشند و آن را در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار دهند.

عرضه مستقیم این محصولات در بهترین کیفیت ممکن در طرح های بسیار متنوع توسط همین مجموعه امکان دسترسی هرچه آسانتر استفاده کنندگان متنوع آن را در سراسر کشور با کمترین قیمت ممکن فراهم کرده است.

قیمت هر متر چرم مصنوعی در بازار چقدر است؟

قیمت هر متر چرم مصنوعی در بازار چقدر است؟بازار چرم مصنوعی همانند بازار چند متری همه روزه شاهد تعداد قابل توجهی از استفاده کنندگان ایست که برای تامین مواد اولیه خود اقدام به تهیه چرم مصنوعی در رنگ ها و طرح های گوناگون می کنند.

البته باید یادآور شد که قیمت چرم مصنوعی وابسته به مواد اولیه به کار رفته در فرایند تولید آهن و همچنین طرحی که توسط شرکت تولید کننده بر روی آن پیاده شده است می تواند در رنج های گوناگونی عرضه شود.

همانطور که گفته شد فرایند تولید این محصولات امکان آن را به وجود می‌آورد که بتوان از طرح های گوناگونی در طراحی این  محصولات بهره برد، از طرف شرکت‌های تولیدکننده وابسته به نیاز سنجی هایی که از مصرف کنندگان خود به عمل می‌آورند این محصولات را در رنگبندی های متفاوتی عرضه می کنند که معمولاً استفاده از رنگ های گوناگون نیز می تواند تاثیر مستقیمی دهد رنج قیمتی محصول مد نظر داشته باشد.

باید یادآور شد که بسیاری از رنگ های خاص معمولاً با استفاده از رنگ های کمیابی به دست می آید که همین خود می تواند در قیمت این گونه از چرم های مصنوعی تاثیر داشته باشد.

شما نیز اگر نیازمند تهیه انواع گوناگون چرم مصنوعی با بهترین کیفیت ممکن و پایین ترین قیمت موجود در بازار هستید می توانید با استفاده از محصولات عرضه شده در همین فروشگاه و یا با استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان بخش فروش نسبت به انتخاب محصول مورد نظر خود اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده چرم مصنوعی اشبالت با کیفیت درجه یک

چرم های اشبالت یکی از زیبا ترین انواع چرم ها هستند و همین ظاهر زیبای آن ها باعث شده است که این محصول از محبوبیت خاصی برخودار باشد. یکی از مشخصات بارز این نوع چر

پاسخی بگذارید